Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski wydłużył termin przyjmowania wniosków o pomoc suszową. Decyzją ministra rolnicy mogą składać wnioski o pomoc suszową do 16 listopada.

20181116 wzor

Drodzy Państwo,

Kończąc swoją kadencję na stanowisku Wójta Gminy Winnica pragnę podziękować wszystkim, których spotkałem na swojej drodze. Miałem okazję współpracować z bardzo wartościowymi ludźmi, którzy zawsze byli otwarci na dialog i wspólne działanie, czego efekty widoczne są dziś w całej naszej gminie. Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy, za ich cenne uwagi i propozycje konkretnych rozwiązań.

Czas, który spędziliśmy razem był niezwykle pracowity, a przez to owocny w wiele inwestycji oraz przedsięwzięć. Zaczęliśmy także dużo inwestycji, których zrealizowanie ułatwi życie mieszkańcom naszej gminy.

Przyszłość jest przed nami. Najbliższe lata są bardzo ważne ze względu na duże możliwości dotacji unijnych, o które już teraz trzeba skutecznie zabiegać.

Dziękuję za Wasze głosy poparcia, które dały mi możliwość reprezentowania naszej gminy przez niespełna 5 lat. Traktuje to jako wielkie wyróżnienie oraz zaszczyt.

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy docenili moja pracę i oddali na mnie głos w tych wyborach, ale także wszystkim którzy w nich uczestniczyli i dokonali wyboru zgodnie ze swoimi poglądami i oczekiwaniami.

Odchodzę z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i choć niektórzy nie są w pełni usatysfakcjonowani z moich działań, to jednak najważniejsza jest dla mnie moja uczciwa ocena.

Wierzę, że będę mógł jeszcze w przyszłości dobrze służyć Państwu i tej pięknej Winnickiej Ziemi jeśli tylko będzie taka Wasza wola.

Jako były wójt i jednocześnie mieszkaniec naszej gminy służę swoim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą w sytuacjach problemowych.

Wójta Gminy Winnica
Mariusz Kowalewski

Usługi dla mieszkańców

Biuro rachunkowe

Wynajem maszyn i urządzeń budowlanych, ogrodniczych - Michał Brodowski
- zagęszczarka,

- skoczek,

- zaginarka do blachy,

- betoniarka spalinowa,

- agregat prądotwórczy,

- młot wyburzeniowy,

- młot udarowo obrotowy,

- szlifierka „żyrafa” do gipsu,

- przecinarka do glazury,

- piła do pustaków (porotermu),

- zsyp budowlany,

- glebogryzarka,

- kosiarka do trawy,

i inne.

Kontakt: Winnica, ul. Pułtuska 34, tel, 500 850 579, 514 973 370.

Ubezpieczenia, Kredyty, Wpłaty - Joanna Bartosiewicz:
- Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, rolne. (posiadamy 14 towarzystw m.in. Generali, Warta, MTU, LINK4, Gothaer, Proama. )
- Kredyty gotówkowe, kredyty na oświadczenie od 1tys do 300tys.
- Wpłaty - można dokonać u nas opłat za wszystkie rachunki już od 1.99zł za przelew.

Kontakt: 06-120 Winnica, ul. Pułtuska 63, tel. 514 192 460.

USŁUGI KOPARKĄ GĄSIENICOWĄ

- niwelacja terenu;

- wyburzenia;

- kopanie stawów;

Kontakt pod nr tel. 692-107-913

Usługi informatyczne - Michał Jasik

- serwis komputerów;
- modernizacja i konserwacja sprzętu;
- konfiguracja sieci;
- instalacje oprogramowania;
- DOJAZD DO KLIENTA!

G E O D E T A - Eryk Brodowski

- mapy do celów projektowych;

- tyczenia budynków;

- inwentaryzacje budynków;

- podziały.

Glinice-Domaniewo 2,

06-120 Winnica,

Kontakt pod nr tel. 535 855 260

Usługi remontowo-budowlane
- ocieplanie budynków
- gipsy,tynki, malowanie
- glazura,terakota
- zabudowa poddaszy płytą g/k
Kontakt pod nr tel. 508 509 213

Nieodpłatny odbiór folii, plastiku, szkła i opon (do wysokości 120 cm)
Firma KORD-EKO Waldemar Kordowski
Przemiarowo 29, 06-100 Pułtusk
(wystawiane odpowiednie zaświadczenia)

Usługi rolnicze - Józef Zbigniew Kowalewski

- wywóz gnojowicy

- wywóz obornika

- prace ładowaczem czołowym

- i inne

Kontakt: 06-120 Winnica, Kamionna 5, tel. 23 691 42 36, 513 485 429

Badania geologiczne gruntu, pod budowę domów, hal itd., projekty odwodnień, obsługa geotechniczna budów, pomiary geodezyjne, geofizyka; szukanie wody, hydrogeologia, tel. 509 322 264.

Firma geodezyjna - ADGEO Adam Dygus - tel. 600 686 798

Rozgraniczanie nieruchomości, podziały nieruchomości, wyznaczanie punktów granicznych, mapy d/c projektowych, tyczenie i inwentaryzacja budynków i sieci uzbrojenia terenu.

Usługi Elektryczne

Wykonanie instalacji elektrycznych

- nowe instalacje,

- remonty, naprawa instalacji,

- instalacje TV-SAT

Paweł Kobrzyński - Skarżyce 10 - tel. 502-154-824

Architekt - od projektu do świadectwa charakterystyki energetycznej.

Kornik - Meble Na Wymiar Paweł Romanowski
Oferujemy: meble kuchenne, pokojowe, łazienkowe, szafy, garderoby, zabudowy, drzwi suwane, ciecie i oklejanie formatek
Pomiar, wycena, projekt GRATIS
tel. 662 185 968, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Skórznice 36