Urząd Gminy w Winnicy informuje, że od dnia 7 stycznia 2019 r. w poniedziałki urząd jest czynny do godz. 17.30.

Remont dachu na strażnicy OSP w m. Skórznice

Podpisanie umowy

Dzięki dofinansowaniu Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw (MIAS) MAZOWSZE 2018 wykonane zostaną prace polegające na remoncie dachu na strażnicy OSP w m. Skórznice”.

Zgodnie z podpisaną umową z firmą: Usługi Remontowo-Budowlane D. Górecki zostaną wykonane następujące prace: demontaż istniejącego pokrycia dachu, ocena odsłoniętych elementów drewnianej więźby dachowej, usunięcie łat i fragmentów starego pokrycia dachu, demontaż obróbek blacharskich i blaszanego poszycia; wykonanie zabezpieczenia dachu przed opadami na czas prowadzenia robót; oczyszczenie mechaniczne elementów drewnianych; impregnacja więźby środkiem przeciwgrzybicznym i przeciwpalnym; uzupełnienie elementów deskowania, na deskowaniu ułożenie foli wstępnego krycia; wykonanie obróbek blacharskich, wzmocnienie ścian zewnętrznych.
Jeżeli pogoda dopisze, Wykonawca zapewnia, że prace zostaną wykonane jeszcze w tym roku.
Łączny koszt prac przewidzianych na to zadania wynosi: 104 965,32 zł.