20180330 gazetka

gabarytyWójt Gminy Winnica informuje, iż w dniach 26 i 27 kwietnia 2018 r. na terenie gminy Winnica odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych, elektrośmieci oraz odpadów powstałych w wyniku drobnych prac remontowych wysegregowanych z odpadów komunalnych pochodzących z gospodarstw domowych > więcej

Przypominamy, że od dnia 30 marca 2018 r. do dnia 6 czerwca 2018 r. do godz. 15.00 jest nabór na działanie 4.3 Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza, Poddziałanie 4.3.1 - Ograniczanie zanieczyszczeń powietrza i rozwój mobilności miejskiej - Typ projektu - Ograniczenie "niskiej emisji", wymiana urządzeń grzewczych, nr RPMA.04.03.01-IP.01-14-078/18. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu pod adresem www.funduszedlamazowsza.eu

Osoby chętne do skorzystania z projektu prosimy o zapisywanie się w pokoju nr 9 Urzędu Gminy w Winnicy lub pod numerem tel. 23 691 40 28.

Regulamin konkursu > pobierz

Wigilia osób samotnych z terenu Gminy Winnica

DSC 1232W dniu 12.12.2017r. odbyło się spotkanie wigilijne osób starszych, samotnych z terenu gminy Winnica. Gospodarzami wieczerzy byli: Wójt Gminy Winnica- Mariusz Kowalewski i Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Winnicy- Wioletta Zawadzka.

W wigilii uczestniczyli zaproszeni seniorzy oraz goście na co dzień współpracujący z gminą Winnica: Przewodniczący Rady Powiatu - Pan Wiesław Cienkowski, Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Pułtusku- Pani Katarzyna Jankowska, Dyrektor PCPR w Pułtusku- Pani Anna Frejlich, Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Jarosław Olszewski, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej – Pan Henryk Krasucki, Dyrektor ZS CKR im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie- Pani Ewa Leszczyńska, Radni Gminy Winnica: Pan Tadeusz Matwiejczyk, Pani Dorota Ciosek, Pani Edyta Kołaczek, Pan Adam Waleśkiewicz, Pan Robert Wróblewski, Pan Jan Laskowski, Dyrektor ZPO w Winnicy- Pan Andrzej Zaręba, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Winnicy- Pani Jadwiga Chorzela. Na początku uroczystości Wójt Gminy Winnica niezwykle serdecznie przywitał wszystkich zaproszonych gości oraz złożył życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Życzenia świąteczne oraz podziękowania dla gminy Winnica za dobrą współpracę w imieniu Starosty Powiatu Pułtuskiego złożyła Pani Katarzyna Jankowska. Następnie uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Winnicy wykonali koncert kolęd przygotowany pod kierunkiem Pani Moniki Paszkowskiej. Wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich zebranych w piękną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło również słodkich upominków którymi byli obdarowani wszyscy uczestniczący w spotkaniu wigilijnym. W drugiej części spotkania po odczytaniu Ewangelii przez Wójta Gminy Winnica odbyło się wspólne łamanie opłatkiem i składanie sobie życzeń. I tak ten niezwykły czas upłynął w ciepłej i serdecznej atmosferze. Wójt gminy Winnica oraz Kierownik GOPS dziękują wszystkich tym, którzy włączyli się w organizację spotkania. Szczególne podziękowania kierowane są do Dyrektora ZPO w Winnicy- Pana Andrzeja Zaręby. Dziękujemy Pani Monice Janiszewskiej wraz z pracownikami stołówki szkolnej, Pani Monice Paszkowskiej wraz z uczniami ZPO, wolontariuszom ze szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami: Panią Anną Strauch, Panią Aldoną Jasińską, Panią Bogumiłą Podlaską, Panią Anną Kordulewską oraz pracownikom GOPS w Winnicy.

Harmonogram poboru krwi