Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski wydłużył termin przyjmowania wniosków o pomoc suszową. Decyzją ministra rolnicy mogą składać wnioski o pomoc suszową do 16 listopada.

20181116 wzor

Drodzy Państwo,

Kończąc swoją kadencję na stanowisku Wójta Gminy Winnica pragnę podziękować wszystkim, których spotkałem na swojej drodze. Miałem okazję współpracować z bardzo wartościowymi ludźmi, którzy zawsze byli otwarci na dialog i wspólne działanie, czego efekty widoczne są dziś w całej naszej gminie. Dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy, za ich cenne uwagi i propozycje konkretnych rozwiązań.

Czas, który spędziliśmy razem był niezwykle pracowity, a przez to owocny w wiele inwestycji oraz przedsięwzięć. Zaczęliśmy także dużo inwestycji, których zrealizowanie ułatwi życie mieszkańcom naszej gminy.

Przyszłość jest przed nami. Najbliższe lata są bardzo ważne ze względu na duże możliwości dotacji unijnych, o które już teraz trzeba skutecznie zabiegać.

Dziękuję za Wasze głosy poparcia, które dały mi możliwość reprezentowania naszej gminy przez niespełna 5 lat. Traktuje to jako wielkie wyróżnienie oraz zaszczyt.

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy docenili moja pracę i oddali na mnie głos w tych wyborach, ale także wszystkim którzy w nich uczestniczyli i dokonali wyboru zgodnie ze swoimi poglądami i oczekiwaniami.

Odchodzę z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i choć niektórzy nie są w pełni usatysfakcjonowani z moich działań, to jednak najważniejsza jest dla mnie moja uczciwa ocena.

Wierzę, że będę mógł jeszcze w przyszłości dobrze służyć Państwu i tej pięknej Winnickiej Ziemi jeśli tylko będzie taka Wasza wola.

Jako były wójt i jednocześnie mieszkaniec naszej gminy służę swoim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą w sytuacjach problemowych.

Wójta Gminy Winnica
Mariusz Kowalewski

Pozostałe ogłoszenia

PILNIE POTRZEBNY DOM !!!

Diego... kochane psisko potrzebuje dobrego domu. Pies zabrany ze schroniska w 2010r. Kilka dni temu zmarł jego właściciel.... Pies jest rasy mieszanej, waga ok 30 kg. Przyjazny i łagodny. Zadbany. Jeśli jest ktoś, kto mógłby przygarnąć psisko, oszczędzić mu powrotu do miejsca, w którym już kiedyś był oraz zapewnić mu dobry i bezpieczny dom proszę o kontakt pod numerami tel. 512 – 107-118 lub 509 – 043 – 952.

Wynajmę!!! Pilnie poszukuję domu lub małego siedliska do wynajęcia w okolicach Winnicy, Nasielska, Strzegocina, Kowalewic i Świercz. W zamian za możliwość zamieszkania zaopiekuję się starszą osobą. Kontakt pod nr tel. 798 465 065

Wynajmę pokój o powierzchni 12 m2, który może okazać się idealnym rozwiązaniem dla dwóch lub jednej osoby. Dom, w którym usytuowany jest pokój, zlokalizowany jest w Winnicy na ulicy Nadrzecznej (obok Kościoła). Pokój znajduje się na piętrze, do dyspozycji oprócz łazienki i kuchni będzie również piwnica. Cena do uzgodnienia. Kontakt: 500 287 941

TANIO ZAWIOZĘ DO ŚLUBU PIĘKNYM, STARYM JAGUAREM tel. 665-805-600

Oferujemy państwu kompleksowy montaż lub modernizacje ogrzewania dla domu, mieszkania, biura lub firmy.

Nasze ogrzewanie jest ekonomiczne i ekologiczne. Więcej informacji na www.najtanszeogrzewanie.pl !! NA WIOSNĘ PROMOCJE!!