Gmina Winnica pow. pułtuski, woj. mazowieckie

Urząd Gminy

ul. Pułtuska 25, 06-120 Winnica

tel. 23 691 40 92, faks 23 691 40 25

sekretariat@gminawinnica.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Filtr
 • Bezpłatne kursy

  griniar

  Agencja Szkoleniowa AP GRINIAR zaprasza na bezpłatne kursy !!!

 • Spotkanie w sprawie gazu łupkowego

  Informujemy, iż dnia 03.02.2012 (piątek) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Winnicy odbędzie się spotkanie dotyczące badań gazu łupkowego. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.
  Do pobrania mapka z zaznaczonym terenem, na którym będą przeprowadzone badania geologiczne (czerwone linie).

 • III edycja konkursu GreenEvo

  Ruszyła III edycja konkursu GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii.
  Cel konkursu: wsparcie dla przedsiębiorstw produkujących polskie technologie środowiskowe.

  Składanie wniosków: od 2 stycznia do 29 lutego 2012r.

  GREENEVO - AKCELERATOR ZIELONYCH TECHNOLOGII
  to innowacyjny projekt Ministerstwa Środowiska przygotowany z myślą o wsparciu polskich małych i średnich przedsiębiorstw oferujących rozwiązania w zakresie zielonych technologii, w procesie zagranicznej ekspansji. Poprzez szereg działań prowadzonych w ramach projektu Ministerstwo Środowiska pragnie szerzyć polską myśl technologiczną na rynkach zagranicznych.

 • Komisja rewizyjna

  Dziś odbyło się posiedzenie komisji rewizyjnej. Udostępniamy nagranie z tego spotkania.

  > odsłuchaj nagranie

 • Kurs - rolnik wykwalifikowany

  centrum-managerCentrum Edukacji manager zaprasza do wzięcia udziału

  w kursie umożliwiającym zdobycie kwalifikacji zawodowych

  ROLNIK WYKWALIFIKOWANY
  oraz
  PRZYSTĄPIENIE DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO

   

 • Ogólnopolski konkurs językowy

  zuzaW ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, którego celem jest promowanie nauki języka angielskiego, szkoła językowa Dobra Zuza chciałaby zaprosić wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Ogólnopolskim konkursie językowym.

  Wśród uczestników konkursu zostanie rozlosowanych 100 rocznych kursów języka angielskiego.

  Ponadto każdy uczestnik otrzyma nagrodę gwarantowaną.

  Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie

  www.DobraZuza.pl/konkurs

  Uwaga! Na konkurs można zapisać się tylko przez powyższy link.

 • Polskie Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych

  ptnUprzejmie informujemy, że Urząd Gminy Winnica udzielił wsparcia Akcji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym, którą po raz kolejny organizuje Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych wraz z Impresarium Artystycznym "AB ART" z siedzibą w Łodzi. Celem tej akcji jest zbieranie środków na Fundusz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym, propagowanie idei pomocy oraz wyzwalanie niezwykle cennych inicjatyw społecznych. 
  Ponadto informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania do sprzętu rehabilitacyjnego za pośrednictwem Polskiego Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych. Więcej informacji można uzyskać pod pod numerem tel. /42/6332570.
  Wnioski o pomoc są dostępne na stronie www.zgptn.org.
 • Kabaret Moralnego Niepokoju

  kabaret-moralnegoInformujemy, że dnia 08 lutego 2012 roku o godz. 17:00 w Auli Akademii Humanistycznej w Pułtusku, odbędzie się występ:
  KABARETU MORALNEGO NIEPOKOJU,
  który zaprezentuje Państwu swój najnowszy program. Nie był on jeszcze emitowany w telewizji. Czas trwania występu - ok. 100 minut. Cena biletu wynosi 48 zł brutto. Indywidualnie bilety można nabyć w Regionalnym Ośrodku Kultury przy ul. Małachowskiego 4.
  Rezerwacja biletów grupowych pod nr tel. 41 361-80-47. Z uwagi na ograniczoną liczbą miejsc prosimy o rezerwacje telefoniczną. Grupowe tel. 781 143 400 Tomasz Tereba.

 • Równać Szanse 2012 - Ogólnopolski Konkurs Grantowy

  rownac-szansePolska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2012" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem Programu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z terenów wiejskich i małych miast (do 20 000 mieszkańców) poprzez podnoszenie ich kompetencji i rozwój umiejętności społecznych.   

  W Ogólnopolskim Konkursie Grantowym o dotacje do 40 000 zł na projekty trwające 15 miesięcy (pomiędzy 1 czerwca 2012 r.  a 30 listopada 2013 r.) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji) z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców.

  Termin składania wniosków upływa 22 lutego 2012 roku.
  Informacje o konkursie i dostęp do formularza aplikacyjnego znajdują się na stronie internetowej: www.rownacszanse.pl

 • Nieruchomości przeznaczone do wynajmu

  Wójt Gminy Winnica podaje do publicznej wiadomości, że od dnia 18 stycznia 2012 roku na okres 21 dni został wywieszony na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy w Winnicy – wykaz nieruchomości stanowiących własność gminy przeznaczonych do wynajmu.

  Lp.

  Nr lokalu

  Pow. użyt.

  Adres usytuowania lokalu

  Informacje o przeznaczeniu nieruchomości lokalowej

  Uwagi

   

  1.

   

  6 m 8

   

   

  37, 20 m²

   

  Winnica,

  ul. Szkolna 6 m 8

   

  Lokal mieszkalny komunalny

   

 • Cykl konferencji FARMERA

  farmerplSerdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie magazynu "Farmer" - cyklu konferencji regionalnych zatytułowanych "Przez innowacyjność do sukcesu".

  Szczegółowy program każdego spotkania oraz możliwość rejestracji dostępne na stronie http://www.farmer.pl/konferencje.

  Udział w konferencjach jest bezpłatny.

 • Sportowa Polska

  sportowa-polskaInformujemy, że Polski Klub Infrastruktury Sportowej uruchomił serwis internetowy dedykowany programowi promocji miast, gmin i powiatów "budujemy Sportową Polskę".

  W serwisie można znaleźć informacje zarówno o programie, inicjatywcha podejmowanych przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej, jak również ważnych wydarzeniach z życia miast i gmin będących uczestnikami tego projektu.

  > więcej na http://sportowapolska.eu/

 • Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

  Dnia 25 stycznia 2012 roku (środa) o godz. 9.30 w lokalu Urzędu Gminy odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Winnica.

 • List posła Henryka Kowalczyka, a fakty

  Treść listu posła Henryka Kowalczyka, byłego wójta gminy Winnica, zamieszczonego w Tygodniku Pułtuskim dnia 12.01.2012 roku.

  kowalczyk-01-20120113

 • Pomoc żywnościowa w ramach programu PEAD w 2012 r.

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Winnicy uprzejmie informuje, że osoby/rodziny, zainteresowane pomocą żywnościową w ramach realizowanego programu żywnościowego PEAD proszone są o dostarczenie niezbędnych dokumentów o osiąganych dochodach (netto) za styczeń 2012 rok.
  Wnioski będą przyjmowane w dniach 1 – 3 lutego 2012 roku.

  Prosimy o przestrzeganie wyznaczonego terminu.
 • Dopłaty do materiału siewnego

  Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że w okresie od 15 stycznia do 25 czerwca 2012 r. producenci rolni będą mogli ubiegać się o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie. Dopłaty dotyczą materiału siewnego zbóż ozimych i jarych, roślin strączkowych i ziemniaka, zakupionego i zużytego do siewu lub sadzenia w terminie od dnia od 15 lipca 2011 r. do 15 czerwca 2012 r.

 • Zmiana terminu składania wniosków o podatek akcyzowy w 2012 r.

  Ustawą z dnia 22 grudnia 2011 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z realizacją ustawy budżetowej (Dz. U. Nr 291 poz. 1707) zmieniono ustawę z dnia 10 marca 2006 r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (Dz. U. Nr 52 poz. 379 z późn. zm.) wprowadzając nowy termin składania wniosków i wypłaty zwrotu podatku akcyzowego.

 • Kontynuacja dożywianie dzieci w 2012 r.

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Winnicy uprzejmie prosi o osobisty kontakt z naszym Ośrodkiem, celem uzupełnienia niezbędnych dokumentów odnośnie przedłużenia dalszego dożywiania dzieci w szkole, w dniach 12-13 stycznia 2012 roku.

  Nie zgłoszenie się w wyznaczonym terminie będzie oznaczało, że rodzic sam pokryje koszty dalszego dożywiania dziecka w szkole.

 • Stan środowiska w województwie mazowieckim

  Informujemy, że na stronie internetowej http://www.wios.warszawa.pl w zakładce Publikacje zamieszczony został raport "Stan środowiska w województwie mazowieckim w 2010 roku".

 • XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  serceWOSP8 stycznia 2012 r. rusza XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się pod hasłem "Gramy z pompą!". Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

  Warto pomagać !!!

 • Wojewódzki Plan Gospodarki Odpadami dla Mazowsza

  Zarząd Województwa Mazowieckiego rozpoczął prace mające na celu przygotowanie "Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Mazowsza na lata2012-2017 z uwzględnieniem lat 2018-2023", aktualizacji "Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu województwa mazowieckiego" oraz sporządzenia "Prognozy oddziaływania na środowisko Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Mazowsza na lata 2012-2017 z uwzględnieniem lat 2018-2023" i aktualizacji "Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu województwa mazowieckiego".

 • GOPS - od 1 stycznia 2012 zmiany w świadczeniach

  Komunikat przypominający o zmianach od 1 stycznia 2012 r. zasad ustalania prawa do świadczeń związanych z urodzeniem dziecka

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Winnicy informuje, że od 1 stycznia 2012 r., do wniosku o jednorazową zapomogę z tytułu urodzenia się dziecka (tzw. becikowe) oraz o dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka, ponownie wymagane będzie dołączenie zaświadczenia lekarskiego o pozostawaniu kobiety pod opieką medyczną od 10 tygodnia ciąży.

 • Nieodpłatny odbiór padłych zwierząt

  Gmina podpisała umowę na nieodpłatne świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i utylizacji padłych zwierząt w roku 2012.

  Przedsiębiorstwo Przemysłowo - Handlowe "HETMAN" Sp. z o. o., z którym to gmina podpisała umowę, jest jedyną w Polsce firmą dysponującą unikatową instalację do spalania odpadów zwierzęcych.

  W związku z powyższym może świadczyć wysokiej jakości usługi przy minimalnych kosztach.

  W ramach swojej przeszło dwudziestoletniej działalności odbiera padłe zwierzęta z obszaru kilku województw współpracując z wieloma jednostkami samorządowymi oraz tysiącami producentów rolnych.

 • XIII Edycja Narodowego Konkursu Ekologicznego

  Trwa nabór wniosków do XIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku” pod patronatem honorowym Prezydenta RP Bronisław Komorowskiego.

  Celem Konkursu jest popularyzacja inwestycji i działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego, a także zaangażowanie w edukację ekologiczną dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnych. Blisko 500 gmin, firm oraz placówek oświatowych z całej Polski może się pochwalić tytułem „Przyjaźni Środowisku” w jednej z czterech kategorii Konkursu: „Samorząd Przyjazny Środowisku”, „Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku”, „Promotor Ekologii” oraz „Europejska Nagroda Ekologiczna”.

 • Ostrzeżenie o silnym wietrze

  Dyżurny Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pułtusku ostrzega    o silnym wietrze dla obszaru województwa mazowieckiego od godz. 2200 dnia 03.01.2012 r. do godz. 800 dnia 04.01.2012 r.

Wójt Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy poniedziałek od godziny 13.30 do godz. 16.30

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 16.30

Nieodpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy Winnica, punkt czynny według harmonogramu dostępnego na BIP

Wszystkie należności z tytułu podatków i opłat można wpłacać w kasie Urzędu lub na konto Urzędu Gminy Winnica

54 8226 0008 2002 2000 1270 0001

KONTAKT W PRZYPADKU AWARII

Prezes Zakładu Budżetowego - tel. 500 058 393
Wójt Gminy - tel. 505 158 565

Otwarcie basenu w Winnicy

woprWójt Gminy Winnica informuje, że z dniem 22.06.2019 r. nastąpi otwarcie sezonu letniego na basenie w Winnicy. Basen będzie czynny od 22.06.2019 r. do 18.08.2019 codziennie (także w święta oraz dni wolne od pracy) w godzinach: czerwiec - lipiec od 11.00 do 20.00, sierpień od 11.00 do 19.00. W roku 2019 kompleksową obsługę w zakresie ratownictwa wodnego na basenie odkrytym w Winnicy, ul. Pułtuska 19, 06-120 Winnica, sprawować będzie Pułtuskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Pułtusku.

Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie > pobierz

Poradnik "bezpieczne wakacje" > pobierz

Stawki opłat za korzystanie z basenu w roku 2019 > pobierz

Wynik oceny jakości wody > pobierz

Transmisje Sesji Rady Gminy

punkt przyjec policja

Obchody 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Prezentacja

harmonogram smieci

info-rol

Mapy wrotamazowsza

Emapa

wirtualny spacer

Dyżury aptek

przemoc

Opieka nad dzieckiem

poradnik-bez

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne

Terenowy Zespół Doradczy w Pułtusku

Dyżury: środy od 7.30 do 15.30

Sala Rady Gminy Winnica

Doradca: Kamil Rosłoński

TZD w Pułtusku tel. 23 692 11 86

Kącik Przedsiębiorcy

Mikroporady

Projekty

WFOSIGW

WROTA MAZOWSZA

Projekt EA

Projekt BW

Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Gminy Winnica 

Tablica

Tablica

Tablica